Mixéry Vitamix vynikají nad ostatními díky svým možnostem univerzálního použití a technologii, kterou používají skuteční profesionálové a mistři gastronomie. Zažijte revoluci v přípravě koktejlů, jídel a nedostižních receptur - učiňte mixér Vitamix šéfkuchařem také své vlastní domácí kuchyně.

Mixér Vitamix je nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo nehledá kompromisy při přípravě těch nejkvalitnějších kulinářských výtvorů z nejčerstvějších surovin. Je členem domácnosti všech, kdo to myslí vážně se zdravým životním stylem a vyváženým stravováním. První a nejlepší volba odborníků na zdravou výživu, vyznavačů syrové či rostlinné stravy i všech gurmánů, kteří vědí, jak si vychutnat dokonale rozmixované smoothies, zelené nápoje a stovky dalších vynikajících nápojů či jídel.

Značka Vitamix s tradicí firmy již od roku 1921 je zárukou spolehlivosti, mimořádného výkonu a nejvyšší kvality, díky které získala celou řadu titulů a ocenění. Mixéry Vitamix s celou řadou patentovaných technologií mají intuitivní a inteligentní ovládání a také samočistící funkci. Snídaně, obědy i večeře připravené pomocí mixéru Vitamix si prostě zamilujete.